Kontakty společnosti


Obchodní střediska a zaměstanci AD SECURITY jsou Vám k dispozici na níže uvedených adresách a telefonních číslech. Zveřejněné e-mailové adresy jsou výhradně pro zákazníky a obchodní partnery naší společnosti. Nejsou určeny pro zasílání nevyžádaných nabídek! Prosíme zákazníky, aby se před návštěvou konkrétního střediska předem ohlásili. Naši pracovníci mohou řešit zakázky u jiných klientů mimo provozovnu.

AD SECURITY s.r.o.

sídlo: K Červenému vrchu 845/2b, Vokovice, 160 00 Praha 6
IČ: 61855413, DIČ: CZ61855413, OR: Městský soud v Praze, odd. C. vlož. 31526, datová schránka ID: 9fwi6zi

Středisko Praha

AD SECURITY s.r.o.
Šárka Business Park, Lužná 591/4
160 00 Praha

telefon: +420 602 378 519
e-mail: praha@adsecurity.cz
servis: +420 602 378 519
e-mail servis: servispraha@adsecurity.cz
Provozní doba: Po-Pá 8-17 hod. po předchozí domluvě

Středisko Brno

AD SECURITY s.r.o.
Česká 180, 664 31 Česká
pošta Lelekovice

telefon: +420 541 211 988, +420 541 245 624
e-mail: brno@adsecurity.cz
servis: +420 602 706 628
e-mail servis: servisbrno@adsecurity.cz
Provozní doba: Po-Pá 8-17 hod. po předchozí domluvě

011.jpgAlexej Blecha
Pobočka: Praha
majitel a jednatel společnosti
tel.: +420 602 352 219
blecha@adsecurity.cz

011.jpgRoman Bareš
Pobočka: Praha
ředitel střediska Praha a jednatel společnosti
tel.: +420 602 378 519
bares@adsecurity.cz

011.jpgIng. Ladislav Kratochvil
Pobočka: Brno
ředitel střediska Brno a jednatel společnosti
tel.: +420 602 374 405
kratochvil@adsecurity.cz

011.jpgHorymír Urban
Pobočka: Praha
hlavní technik
tel.: +420 603 450 063
urban@adsecurity.cz

011.jpgJaromír Kudera
Pobočka: Brno
hlavní technik
tel.: +420 602 751 770
kudera@adsecurity.cz

011.jpgHana Barešová
Pobočka: Praha
ekonomická asistentka a jednatelka společnosti
tel.: +420 724 207 147
baresova@adsecurity.cz

AD securityJana Kratochvilová
Pobočka: Brno
ekonomická asistentka 
tel.: +420 724 303 747
kratochvilova@adsecurity.cz


GDPR

Informace o zpracování osobních údajů pro klienty společnosti AD SECURITY s.r.o.


  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Kontaktujte nás ještě dnes!

Zavolejte na číslo
 +420 541 211 988

 nebo nám napište pomocí
 kontaktního formuláře.